">
Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Penzión Gabriel Nová Lesná

">
PONÚKAME VÁM MOŽNOSŤ VYUŽITIA DIAGNOSTIKOVANIA A ALTERNATÍVNEJ LIEČBY NA JEDNOM MIESTE
 
Cítite sa vyčerpaní, sprevádzajú vás zdravotné problémy, mávate bolesti?
Využite príležitosť diagnostikovania a liečby na jednom mieste.
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť absolvovať niekoľko liečebných terapií na jednom mieste. Diagnostikovanie pôvodu vašich ťažkostí.

 
Harmonizácia a čistenie energetického systému za použitia masáži (reflexná, oddychová, bankovanie, reiki), detoxikácia organizmu za pomoci detoxikačnej vaničky, liečba svetlom (bioptron).
- Diagnostikovanie znamená zistenie psychosomatických príčin vašich problémov, zistenie aktuálneho stavu bio energetického systému vášho tela. 
- Detoxikačná vanička pracuje na základe elektrolýzy, teda na vodnom elektrolytickom kúpeli nôh alebo rúk. Elektródy prístroja vytvárajú bioenergiu, ktorá regeneruje a upevňuje fyzickú a psychickú odolnosť a v organizme navodzuje pocit pohody. Nastoľuje rovnováhu nášho energetického poľa, vyladením kladných a záporných iónov v tele.
- Bioptron je certifikovaný pristroj ktorý sa používa v zdravotníctve. Používa sa na hojenie rán a obnovenie tkanív, hojenie rán po úraze, popáleniny, po operácií, vredy na predkolení, preležaniny, liečenie bolesti, v reumatologií, zmierňuje bolesť a znižuje jej intenzitu, posilňuje svaly, zlepšuje kvalitu spánku, umožňuje značnú redukciu, dokonca úplne vyradenie liekov proti bolesti(analgetika), v športovej medicíne, pomliaždeninách presilení, podvrtnutí, vykĺbení, porezaní, modrinách a odreninách, vo fyzioterapií a rehabilitácii a iných zdravotných problémoch.
Cena terapie je 20 € na osobu a terapia trvá 2 – 3 hodiny.

 


 
TOPlist